Naše truhlářská dílna se zaměřuje na výrobu nábytku na míru. Poradíme si jak s vaší novou kuchyňskou linkou či skříní, tak i s rozsáhlejšími a atypickými projekty. Zpracujeme vám kvalitní projektovou dokumentaci, vymyslíme spolu všechny detaily a když bude třeba, pomůžeme vám zprostředkovat různé doplňkové služby. Menší tým truhlářů pod vedením zakladatele firmy Marka Bakuleho zaručuje přímočarou komunikaci a efektivní spolupráci s klientem během realizace. S klienty se domluvíme i anglicky.

Přidruženou činností naší dílny je také restaurování starožitností. Umíme vrátit funkci a původní vzhled nejen nábytku, ale i artefaktům z oboru sochařství či malířství. Díky naší spolupracující restaurátorce si poradíme i s rozmanitými výtvarnými požadavky, například patinou či polychromií.

————————————————

s kým budete v kontaktu

Marek Bakule

truhlář a restaurátor, zakladatel a spolumajitel firmy

Marek profesionálně působí v oboru od roku 1997. Jeho vizitkou je precizní zpracování detailu a kreativita. Rád vám pomůže dořešit detaily, design i technické komponenty vaší realizace.

———————

MgA. Bronislava Bakule Malá

restaurátorka a spolumajitelka firmy

www.malabakule.blogspot.cz

Broňa je sochařka a zabývá se nadstandardními výtvarnými aspekty práce souvisejícími především s restaurováním starožitností, polychromií a patinováním.

———————

Bc. Kryštof Kříž

Kryštof tvoří projektovou dokumentaci a stará se o administrativní a koordinační chod firmy. Rovněž zajišťuje komunikaci se zahraničními klienty v angličtině.